Wybierz hosting i zaoszczędź 50% w pierwszym roku!

Praca w Kylos.pl

Aktualne oferty pracy w Kylos.pl

Młodszy Administrator

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  1. Utrzymanie i zarządzanie serwerami opartymi na systemie Linux
  2. Obsługa paneli administracyjnych (cPanel,DirectAdmin)
  3. Monitorowanie działania usług serwerowych
  4. Automatyzacja procesów administracyjnych
  5. Kontakt z klientem przy rozwiązywaniu problemów
  6. Tworzenie procedur dla wykonywanych zadań

Wymagania:

Szukamy osoby na stanowisko młodszego administratora. Jeżeli jesteś osobą znającą i lubiącą środowiska serwerowe oparte o systemy Linux oraz Windows Server, znasz podstawy powłoki bash, jesteś komunikatywny i nie boisz się rozmawiać z klientem to chcemy Cię poznać. Szukamy osoby, która...

  1. lubi administrowanie serwerami i uważa że to wyzwanie
  2. zna Linuxa na tyle że potrafi dojść sama do rozwiązania problemu
  3. automatyzuje zadania administracyjne skryptami
  4. wie co to cPanel oraz DirectAdmin
  5. rozumie zagadnienia związane z bezpieczeństwem systemów operacyjnych oraz aplikacji
  6. zna zasady działania popularnych aplikacji webowych bazujących na PHP/MySQL
  7. chce się uczyć i rozwijać
  8. zna angielski na tyle żeby móc korzystać swobodnie z zasobów sieci oraz dokumentacji technicznej
  9. potrafi rozwiązywać problemy przy pomocy Google
  10. nie boi się rozmawiać z klientami
  11. potrafi pracować w zespole
  12. jest dokładna i terminowa
  13. umie samodzielnie podejmować decyzje i dobrze organizuje sobie czas

Zajmujemy się także edukowaniem naszych klientów, dlatego umiejętność oceniania potrzeb klienta, komunikacja oraz umiejętność pisania jest także dużym atutem. Nie wyznaczamy szefa do każdego zadania dlatego w wielu przypadkach samemu będziesz prowadził swoje projekty. Twoja edukacja nie jest dla nas aż tak ważna jak doświadczenie. Zamiast tylko Twojego CV wolimy się spotkać i poznać nad czym pracujesz i kim jesteś.

Oferujemy:

  1. Możliwość zdobycia doświadczenia
  2. Pracę w dynamicznym zespole
  3. Ciekawe wyzwania w ciągle rozwijającej się branży nowych technologii
  4. Swobodę w podejmowaniu decyzji
  5. Umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na praca@kylos.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)), prowadzonych przez Kylos Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Wróblewskiego 18.